wtorek, 10 wrzesień 2019 07:52

Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay – jego główne zalety

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Kompleksowa obsługa transakcji bezgotówkowych, wielozadaniowość i mobilność – to tylko niektóre z wielu zalet Pospay – fiskalnego terminala płatniczego wprowadzonego na rynek przez firmę Posnet. Dowiedz się, co wyróżnia to urządzenie, w jaki sposób można z nim oszczędzić i w jakich branżach sprawdza się najlepiej.

Posiadanie kasy fiskalnej lub drukarki fiskalnej to dla większości firm odgórny wymóg narzucony przez przepisy. Natomiast posiadanie terminala płatniczego to wymóg narzucony przez rynek. W dobie globalizacji, pośpiechu i silnej potrzebie wygody, coraz większa liczba klientów sklepów i lokali usługowych chce płacić kartą, a wręcz wymaga tego od sprzedawcy. Nawet firmy, które wolałyby terminala nie mieć, muszą takie urządzenie kupić – to wymóg ukształtowany przez rynek.

Przedsiębiorcy mają jednak różne potrzeby, a ich działalności – różną specyfikę. Jedną z najsilniejszych tendencji w branży technologicznej jest dziś tworzenie urządzeń „All-in-one”. Wielozadaniowość i wygoda decydują o wyborze takiego, a nie innego urządzenia. Nie bez przyczyny sprzęty takie jak Pospay – fiskalny terminal płatniczy – błyskawicznie zyskują ogromną popularność wśród przedsiębiorców.

 

Pospay – zalety fiskalnego terminala płatniczego

Najważniejsza zaleta Pospay to wygoda. Połączenie terminala płatniczego oraz kasy i drukarki fiskalnej to rozwiązanie, na które wielu przedsiębiorców – mniej lub bardziej świadomie – czekało już od lat. Zamknąć w jednej obudowie dwa urządzenia to nic innego, jak oszczędzić czas, miejsce i pracę operatora. W rzeczywistości jednak Pospay ma w sobie trzy urządzenia. W zależności od potrzeb użytkownika, pracuje jako autonomiczna kasa lub drukarka fiskalna w systemie sprzedaży. Do tego uzyskujemy praktyczną aplikację i mamy kompletnie wyposażone stanowisko kasjerskie. Co istotne, przejście między tymi trybami – kasy i drukarki – jest wyjątkowo szybkie i intuicyjne. Fiskalny terminal płatniczy Pospay jest więc urządzeniem, które łatwo dostosowuje się do zmieniających potrzeb rynku i użytkownika.

 

Oszczędność i minimum formalności

Fiskalny terminal płatniczy Pospay powstał z myślą o maksymalnym uproszczeniu procesu wprowadzania terminala płatniczego i kasy fiskalnej w firmie. Nie trzeba już przechodzić całego procesu związanego z zawieraniem umowy z operatorem transakcji bezgotówkowych. Płatności przyjmowane przez Pospay obsługuje lider na rynku akceptacji kart płatniczych - Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych – eService. Wszelkie formalności natomiast pozostają po stronie producenta - firmy Posnet.

Co więcej, z Pospay kupujesz tylko kasę. Terminal natomiast wynajmujesz. Jeśli spełniasz wymogi do skorzystania z programu Polska Bezgotówkowa, instalacja terminala i obsługa przez 12 miesięcy jest zupełnie za darmo. Wszystkie formalności związane z nabyciem fiskalnego terminala płatniczego Pospay są realizowane u jednego sprzedawcy – to nie tylko wygoda, ale też oszczędność.

 

Fiskalny terminal płatniczy Pospay – ergonomia i nowoczesność

Pospay ma wszystko, co nowoczesne urządzenie fiskalne mieć powinno. Funkcjonalny terminal płatniczy przyjmuje wszystkie rodzaje płatności: kartami chipowymi, magnetycznymi, zbliżeniowymi, a także telefonem (BLIK, Samsung Play, Google Play, Apple Play). Kasa drukuje paragony szybko, posiada dwa wygodne akumulatory litowo-jonowe, mechanizm błyskawicznej wymiany papieru i wiele innych zalet. Całe urządzenie waży niewiele ponad pół kilograma – doskonale mieści się w dłoni. Świetnie sprawdza się w pracy w terenie – umożliwia to mobilna transmisja danych GSM lub w sieci Wi-Fi.

Pospay sprawdza się w małych sklepach i wszelkiego rodzaju punktach usługowych. Choć to urządzenie stosunkowo nowe na rynku, już zyskało niezwykłą popularność wśród właścicieli lokali gastronomicznych, salonów fryzjerskich, szkół jazdy, gabinetów lekarskich, ale też dostawców, trenerów personalnych, serwisantów i sezonowych punktów handlowych. Branże te doceniają funkcjonalność Pospay i jego jakość w połączeniu z atrakcyjną ceną.

 


BUCHCOM Terminale płatnicze Warszawa to autoryzowany dealer produktów marki Posnet. Zespół doświadczonych serwisantów posiadających odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje nie tylko doradza i sprzedaje, ale też zapewnia wdrożenie, pomoc w dopełnieniu formalności oraz opiekę posprzedażową, w tym kompleksowy serwis. BUCHCOM wyposaża firmy optymalnie – oferuje profesjonalne oprogramowanie dla firm, urządzenia takie jak czytniki kodów, wagi sklepowe itp. To też rzetelne biuro rachunkowe – pracują tu wyłącznie certyfikowani księgowi z dobrą znajomością potrzeb polskich firm oraz doskonałą znajomością przepisów prawa podatkowego oraz optymalnych rozwiązań.

 

Fiskalny terminal płatniczy Pospay – zobacz nasza ofertę!

Czytany 102 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 10 wrzesień 2019 07:57

Artykuły powiązane

 • Kasa fiskalna Posnet BINGO Online – kolejne urządzenie online w naszej ofercie! Kasa fiskalna Posnet BINGO Online – kolejne urządzenie online w naszej ofercie!

  Już jest! Jedna z najchętniej wybieranych średnich kas fiskalnych teraz dostępna w wersji przesyłającej dane do Centralnego Repozytorium Kas. Posnet BINGO Online, podobnie jak jej poprzedniczki wyróżnia się niezawodnością, solidnością i funkcjonalnością. Sprawdź, w jakich firmach sprawdzi się najlepiej.

 • Nadchodzi Pospay ONLINE! Sprawdź, jak skorzystać z promocji Nadchodzi Pospay ONLINE! Sprawdź, jak skorzystać z promocji

  Wymień Pospay na ONLINE za 99 zł! Taka promocja tylko w Posnecie. Sprawdź, kto może skorzystać z wyjątkowo korzystnej oferty i na czym polega akcja. Dowiedz się też, dlaczego warto kupić Pospay – nowoczesne urządzenie będące unikalnym połączeniem drukarki fiskalnej i terminala płatniczego.

 • Kasa fiskalna Posnet Mobile w wersji ONLINE – już w sprzedaży! Kasa fiskalna Posnet Mobile w wersji ONLINE – już w sprzedaży!

  Najmniejsza kasa fiskalna na polskim rynku już dostępna jest w wersji online’owej. To Posnet Mobile Online – doskonała do pracy mobilnej i stacjonarnej w niewielkich punktach handlowych i usługowych. Sprawdź, dlaczego warto kupić Mobile Online i kto może skorzystać z ulgi na jej zakup.

 • Pospay – pierwszy fiskalny terminal płatniczy już w sprzedaży! Pospay – pierwszy fiskalny terminal płatniczy już w sprzedaży!

  Już jest! Połączenie kasy i drukarki fiskalnej z nowoczesnym terminalem płatniczym to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla mobilnych sprzedawców. Sprawdzi się w różnych typach działalności. Dzięki niemu oszczędzisz, ograniczysz formalności do minimum i ułatwisz sobie pracę! Sprawdź, co zyskasz z fiskalnym terminalem płatniczym Pospay.

 • Kasa fiskalna Posnet BINGO w wersji Online – już w sprzedaży! Kasa fiskalna Posnet BINGO w wersji Online – już w sprzedaży!

  Świetnie sprawdzi się w małej gastronomii, warsztatach samochodowych, obiektach noclegowych, a nawet w kioskach, warzywniakach i innych małych sklepach. To Posnet BINGO Online – nowa odsłona jednej z najpopularniejszych kas fiskalnych. Teraz w wersji przesyłającej dane do Centralnego Repozytorium Kas (CRK), spełnia wszystkie aktualne wymogi ustawodawcy.